Jesteśmy specjalistami. Oferujemy jedyne w swoim rodzaju produkty outdoorowe. Niektórzy twierdzą, że są to produkty niszowe i po części jest to prawda. Poruszamy sie po drogach ukierunkowanych ofert i dość wąskiej specjalizacji. Z drugiej strony, czy przykładowo ogólnopolska sieć billboardów, którymi dysponujemy w powiatach, docierająca niemal do 60% mieszkanców Polski jest niszą? Jesteśmy obecni w całej Polsce we wszystkich miastach powiatowych i wszystkich kurortach wypoczynkowych.

Billboard to tablica formatu 252x119 cm. Pomysł na utworzenie sieci nośników mniejszego formatu w Polsce został zapożyczony z rozwiniętych rynków reklamy zewnętrznej we Francji i Szwajcarii. Te bardzo popularne tablice, będące redukcją klasycznego billboardu właśnie ze względu na mniejsze gabaryty doskonale wpasowują się w krajobraz małych i średnich miast.

Reklamy wielkoformatowe to spektakularne nośniki, które doskonale uzupełniają podstawową ofertę powiatową oraz sezonową Mini Media i przeznaczone są głównie dla reklamodawców poszukujących jakości dla prezentacji oferty z segmentu Preminum w lokalnych centrach  handlowo-administracyjnych.

Kaseton miejski dostępny jest zarówno w pakietach letnich w największych kurortach wypoczynkowych na wybrzeżu Mazurach oraz górach jak również w ofercie zimowej w największych centrach wypoczynku i sportów zimowych.

Kaseton narciarski to jednostronna, estetyczna, aluminiowa konstrukcja, przystosowana do ekspozycji plakatu formatu 70x100cm. Największa zaletą kasetonów narciarskich jest ich lokalizacja Są to nośniki usytuowane na podporach oraz słupach oświetleniowych infrastruktury wyciągów narciarskich.

Publiprox 60x80 cm - to unikalne połączenie reklamy ATL i BTL w punktach handlowych zaspokajających codzienne potrzeby konsumentów.