• Atrakcyjne nośniki reklamowe w kurortach!
    Pakiety 2016/2017
  • Wielki format w powiatach!
   
 

Pakiet powiatowy to jednorodna ogólnopolska siec billboardów zlokalizowanych w małych i średnich miastach. Obejmuje ona wszystkie polskie powiaty liczące do 100 000 mieszkańców i inne miasta nie posiadające praw powiatu.


Pakiet letni w naszej ofercie znajduje się od 1994 roku. Budowę systemu nośników rozpoczęliśmy od montażu billboardów nad morzem, aby w obecnej chwili dysponować dwu-formatową siecią obecną na całym wybrzeżu, Mazurach i w górach.


Pakiet zimowy to obecnie trzy-systemowa oferta nośników zlokalizowanych we wszystkich kurortach zimowych. Sieć billboardów i kasetonów miejskich istnieje od sezonu 1999/2000. W kolejnych latach stworzyliśmy sieć nośników skierowanych do ludzi czynnie spędzających urlop zimowy – kaseton narciarski.


 
Billboard

Format naszego billboardu to 252 x 119 cm. Idea utworzenia sieci nośników billboardowych w mniejszych miastach Polski powstała w początkach działania naszej firmy w celu umożliwienia marketerom dotarcia do ich populacji, często pomijanych w dotychczasowej komunikacji marketingowej z powodu braku odpowiedniego medium. Jednak dopiero w momencie wejścia w życie reformy administracyjnej 1999 roku nasza sieć zaistniała jako zdefiniowany system istniejący w sercu miast powiatowych, będących odtąd centrum interesów życiowych mieszkańców miasta i okolicy.

Nośnik tej sieci świetnie wpisuje się w charakter zabudowy tych miejscowości, efektywnie przekazując treści i nie zanieczyszczając środowiska wizualnego mieszkańców, co pozwala na pozytywną konotację komunikacji.

Zamontowany na wysokości wzroku, w miejscach o wzmożonym ruchu pieszym, billboard nadaje się zarówno do użycia w kampaniach wizerunkowych, jak i w akcjach impulsowych. Znajduje się blisko urzędów, banków i sklepów w newralgicznych punktach miast. Tam, gdzie toczy się życie mieszkańców małych i średnich aglomeracji.

Zalety wynikające z charakteru billboardu:  

  • ogólnokrajowa sieć 1500 lokalizacji  
  • możliwość realizacji kampanii ogólnopolskich, regionalnych i lokalnych 
  • możliwość wykorzystania analogicznego do innych formatów projektu plakatu i niski koszt druku plakatów

Billboard dostepny jest zarówno w naszej całorocznej ofercie powiatowej, jak również w pakiecie letnim i zimowym. Charakteryzuje go jaskrawa pomarańczowa ramka.