• Atrakcyjne nośniki reklamowe w kurortach!
    Pakiety 2016/2017
  • Wielki format w powiatach!
   
 

Pakiet powiatowy to jednorodna ogólnopolska siec billboardów zlokalizowanych w małych i średnich miastach. Obejmuje ona wszystkie polskie powiaty liczące do 100 000 mieszkańców i inne miasta nie posiadające praw powiatu.


Pakiet letni w naszej ofercie znajduje się od 1994 roku. Budowę systemu nośników rozpoczęliśmy od montażu billboardów nad morzem, aby w obecnej chwili dysponować dwu-formatową siecią obecną na całym wybrzeżu, Mazurach i w górach.


Pakiet zimowy to obecnie trzy-systemowa oferta nośników zlokalizowanych we wszystkich kurortach zimowych. Sieć billboardów i kasetonów miejskich istnieje od sezonu 1999/2000. W kolejnych latach stworzyliśmy sieć nośników skierowanych do ludzi czynnie spędzających urlop zimowy – kaseton narciarski.


 

Kaseton miejski dostępny jest zarówno w pakietach letnich w największych kurortach wypoczynkowych na wybrzeżu Mazurach oraz górach jak również w ofercie zimowej w największych centrach wypoczynku i sportów zimowych.

Jest to dwustronna konstrukcja przystosowana do montażu plakatu formatu 70x 100 cm. Kaseton miejski umieszczony jest na wysokości 3 metrów, co daje bardzo dobrą widoczność plakatu.

Do największej zalety kasetonu miejskiego należą lokalizacje. To idealna propozycja dla klientów, których grupę docelową stanowią osoby aktywnie spędzające czas letnich i zimowych urlopów. Starannie dobieramy miejsca, aby kasetony miejskie były obecne w ciągach komunikacyjnych uczęszczanych przez turystów. Latem są to dojścia do plaż, promenady nadmorskie, deptaki i rynki. Zimą parkingi, dojazdy do wyciągów oraz centralne punkty miast. Kaseton miejski jest widoczny zarówno przez osoby poruszające się pieszo, jak i przez zmotoryzowanych.

Atutem kasetonu miejskiego jest wielokrotna powtarzalność przekazu oraz duży zasięg sieci nośników. Częsty kontakt z plakatem zdecydowanie zwiększa znajomość produktu. System montażu plakatu jest identyczny jak w przypadku kasetonu narciarskiego. Materiał reklamowy jest umieszczany w estetycznej ramce o srebrnym kolorze.