• Atrakcyjne nośniki reklamowe w kurortach!
    Pakiety 2016/2017
  • Wielki format w powiatach!
   
 

Pakiet powiatowy to jednorodna ogólnopolska siec billboardów zlokalizowanych w małych i średnich miastach. Obejmuje ona wszystkie polskie powiaty liczące do 100 000 mieszkańców i inne miasta nie posiadające praw powiatu.


Pakiet letni w naszej ofercie znajduje się od 1994 roku. Budowę systemu nośników rozpoczęliśmy od montażu billboardów nad morzem, aby w obecnej chwili dysponować dwu-formatową siecią obecną na całym wybrzeżu, Mazurach i w górach.


Pakiet zimowy to obecnie trzy-systemowa oferta nośników zlokalizowanych we wszystkich kurortach zimowych. Sieć billboardów i kasetonów miejskich istnieje od sezonu 1999/2000. W kolejnych latach stworzyliśmy sieć nośników skierowanych do ludzi czynnie spędzających urlop zimowy – kaseton narciarski.


 

Kaseton narciarski to jednostronna, estetyczna, aluminiowa konstrukcja, przystosowana do ekspozycji plakatu formatu 70x100cm.

Największa zaletą kasetonów narciarskich jest ich lokalizacja Są to nośniki usytuowane na podporach oraz słupach oświetleniowych infrastruktury wyciągów narciarskich. Takie usytuowanie nośników gwarantuje wielokrotny, bardzo dobry, bezpośredni kontakt potencjalnego odbiorcy z reklamą.

To bardzo trafna propozycja dla klientów, których grupę docelową stanowią osoby aktywnie spędzające czas zimowego urlopu.