• Atrakcyjne nośniki reklamowe w kurortach!
    Pakiety 2016/2017
  • Wielki format w powiatach!
   
 

Pakiet powiatowy to jednorodna ogólnopolska siec billboardów zlokalizowanych w małych i średnich miastach. Obejmuje ona wszystkie polskie powiaty liczące do 100 000 mieszkańców i inne miasta nie posiadające praw powiatu.


Pakiet letni w naszej ofercie znajduje się od 1994 roku. Budowę systemu nośników rozpoczęliśmy od montażu billboardów nad morzem, aby w obecnej chwili dysponować dwu-formatową siecią obecną na całym wybrzeżu, Mazurach i w górach.


Pakiet zimowy to obecnie trzy-systemowa oferta nośników zlokalizowanych we wszystkich kurortach zimowych. Sieć billboardów i kasetonów miejskich istnieje od sezonu 1999/2000. W kolejnych latach stworzyliśmy sieć nośników skierowanych do ludzi czynnie spędzających urlop zimowy – kaseton narciarski.


 

Reklamy wielkoformatowe to spektakularne nośniki, które doskonale uzupełniają podstawową ofertę powiatową oraz sezonową Mini Media i przeznaczone są głównie dla reklamodawców poszukujących jakości dla prezentacji oferty z segmentu Preminum w lokalnych centrach handlowo-administracyjnych.

Zalety wielkiego formatu:  

  • rozmiar, dzięki któremu ekspozycja reklam staje się bardzo efektowna szczególnie na tle architektury powiatowych miast
  • najlepsze lokalizacje w centralnych punktach miejscowości
  • wysoka jakość materiałów oraz oświetlenie zapewniają wyjątkową ekspozycję reklam
  • mogą stanowić doskonałe uzupełnienie kampanii przeprowadzanych na innych nośnikach firmy