• Atrakcyjne nośniki reklamowe w kurortach!
    Pakiety 2016/2017
  • Wielki format w powiatach!
   
 


 


Jesteśmy specjalistami.
Oferujemy jedyne w swoim rodzaju produkty outdoorowe. Niektórzy twierdzą, że są to produkty niszowe i po części jest to prawda. Poruszamy sie po drogach ukierunkowanych ofert i dość wąskiej specjalizacji. Z drugiej strony, czy przykładowo ogólnopolska sieć miniboardów, którymi dysponujemy w powiatach, docierająca niemal do 60% mieszkanców Polski jest niszą? Jesteśmy obecni w całej Polsce we wszystkich miastach powiatowych i wszystkich kurortach wypoczynkowych.

Jesteśmy pionierami. Od 1996 roku konsekwentnie inwestujemy w rozwój oferty obecnej właśnie w miastach liczących do 100 000 mieszkanców. To jedyna tego typu propozycja na naszym rynku proponowana firmom, które swoje działania marketingowe chcą rozszerzyć poza obszar najwiekszych polskich aglomeracji. Również jako pierwsi zainteresowaliśmy sie rynkiem turystycznym rozpoczynając w 1994 roku budowę systemów sezonowych we wszystkich kurortach wypoczynkowych w Polsce.

Jesteśmy elastyczni. Stale proponujemy rozbudowę sieci naszych nośników oferując tak zwane pakiety dedykowane. To tablice stawiane na życzenie - w miejscach i ilościach odpowiadających potrzebom naszych Klientów.

Jesteśmy dostępni. Wzorem polskich standardów obowiązujących w reklamie zewnętrznej prowadzimy kampanie miesieczne lub dwutygodniowe. Gwarantujemy dodatkowo niski koszt wynajmu nośników i druku plakatów. Premiujemy stałą współprace. Dlatego stworzyliśmy cennik atrakcyjny dla tych, którzy organizują z nami kampanie duże i częste. Powiedz nam o swoim media planie i zapytaj o rabaty.

Jesteśmy niezbędni. Jeśli Twoje produkty, lub usługi mają szeroką ogólnopolska lub regionalna dystrybucje sprawdź nasza całoroczna ofertę powiatową - najprawdopodobniej potrzebujesz reklamy zewnętrznej w małych i średnich miastach. Gdy uznasz, że Twoją grupę docelową mogą być turyści - młodzi i zamożni mieszkancy dużych aglomeracji, proponujemy ofertę sezonowa. Jest niezbędna dla kampanii produktów o charakterystycznej, cyklicznej sprzedaży oraz kontynuacji kampanii rozpoczętych przed sezonem urlopowym.